Čo je to homestaging? Alebo ako správne pripraviť svoju nehnuteľnosť na predaj/prenájom?

 

Ide o profesionálnu estetickú úpravu a vyzdvihnutie predností interiéru a odstránenie menších nedostatkov vašej nehnuteľnosti.

Nie je to  zakrývanie chýb,  ale s  menšou investíciou Váš  interiér získa na cene a na dôvere a umožní vám úspešný predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Zároveň kupujúci alebo nájomca nadobudne predstavu o svojom novom domove, čo mu umožní aj rýchlejšie sa rozhodnúť, či už pre kúpu alebo prenájom. Neponúkate svoj domov, ale svoj byt alebo dom. Preto je dobré ak sa nehnuteľnosť odosobní, zbaví sa zbytočností a vytvorí sa tak priestor pre predstavy nového záujemcu. Netreba však zabúdať na to, že každý ma iný štýl a vkus, preto je potrebné priestor pripraviť a nadekorovať tak, aby si ho  potencionálny  záujemca  s radosťou kúpil alebo prenajal  a aby si vo vašom dome alebo byte  dokázal predstaviť svoj vlastný domov.

Výhody Homestagingu:

  • vytvorí prvý dojem, ktorí si záujemcovia zapamätajú
  • vyzdvihne pozitívne vlastnosti nehnuteľnosti
  • rýchlejší predaj alebo prenájom
  • dosiahne sa lepšia cena nehnuteľnosti

Prvý dojem pri obhliadke nehnuteľnosti je len jeden a ten je najdôležitejší, preto nepodceňujte prípravu vašej nehnuteľnosti. Na každého pôsobí pozitívne nehnuteľnosť, ktorá je čistá, voňavá, uprataná, presvetlená s použitím detailov a doplnkov, ktoré dodajú miestnostiam v nej to správne čaro a zmysel.

Zverte sa do rúk nášmu tímu odborníkov, ktorí vám zrealizujú estetické úpravy pre vyzdvihnutie vašej nehnuteľnosti.