Cena: 325.000 EUR

Popis nehnuteľnosti

Na predaj NADŠTANDARDNÝ 4-izbový byt v modernom polyfunkčnom komplexe NUPPU na ul. Mlynské Nivy, Bratislava II – Ružinov o výmere 89,55 m2, 5/8 NP.,  loggia 5,77 m2, murovaná kobka 4,42 m2, výťah.

Ponúkaný byt  sa nachádza v bytovom dome TULPPAANI (kolaudácia prebehla v roku 2018/2019).

Interiér bol riešený vlastným architektom.

Dispozične pozostáva zo:

- vstupnej predsiene

- obývačky spojenej s kuchyňou so vstupom na loggiu

- troch samostatných izieb (z toho jedna výmerovo väčšia s vlastným samostatným šatníkom)

- kúpeľne s vaňou a toalety

- samostatnej toalety s umývadlom

K dispozícií sú dve vyhradené garážové státia v podzemnom parkovisku, každé o výmere 12,95 m2, ktoré sú zahrnuté v cene!

Svetlý, slnečný a veľmi dobre dispozične riešený byt sa ponúka sa v najvyššom štandarde: plastové okná s trojsklom, plávajúca laminátová podlaha, interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné vchodové dvere, sádrové omietky, kompletná sanita (vaňa, WC, umývadlo), obklady, stierky, pasívne vetranie umiestnené v obvodovej stene. Bez kuchynskej linky.

Oproti ponúknému štandardu developera boli v byte vykonané aj ďalšie zmeny - zvýšený obklad v kúpeľni a WC, extra elektrické zásuvky v kúpeľni a v obývačke, istič naviac pre sušičku a zásuvky v obývačke, príprava na dvojumývadlo v kúpeľni vrátane predprípravy na svietidlá upravené rozvody vody a odpadu v kuchyni, upravené polohy svietidiel.

Predpríprava na klímu v obývačke a predpríprava na elektricky ovládané vonkajšie žalúzie na všetky okná. Dátové rozvody v každej izbe.

LOKALITA/OKOLIE: objekt sa nachádza v pokojnej časti Ružinova, ktorá je vyhľadávaná najmä rodinami s ďeťmi, ale aj mladými ľudmi.  V rámci bytového komplexu  je priestranný vlastný zelený dvor s oddychovými, spoločenskými a aktívnymi zónami (námestie, petang, bežecká a korčuliarska dráha, detské ihriská, výbeh pre psy, vonkajšie grily, workout, oddychové zóny).

Pre obyvateľov domu je k dispozícií v bytovom dome priestranná spoločenská miestnosť, v rámci ktorej sú fitness stroje, kuchynka a aj detský kútik. Ideálne riešenie na posedenie s priateľmi alebo rodinné oslavy.

Výborné dopravné napojenie na všetky smery, kompletná občianska vybavenosť v blízkom dosahu.

VÝHODY:
- tiché prostredie
- veľmi dobre dispozične riešenie
- pekný výhľad
- výborné dopravné napojenie
- kompletná občianska vybavenosť
- bezproblémové parkovanie
 

Voľný kúpou.

DETAILY

  • Garážové státie
  • Murované jadro
  • Loggia
  • Murovaná pivnica
Inzerát ID 4184
Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt
Počet izieb 4
Výmera 89.55 m2
Poschodie 5/8NP
Stav nehnutelnosti novostavba
Vlastníctvo osobné