Sme tím maklérov s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti realít, pričom dôraz kladieme najmä na naše neustále vzdelávanie sa, aby sme mohli klientom poskytnúť čo najaktuálnejšie informácie, keďže ani realitný trh nestagnuje, ale sa neustále mení a vyvíja. K svojej práci pristupujeme zodpovedne a staráme sa o bezproblémový a bezpečný prevod alebo prenájom vašej nehnuteľnosti.

Medzi priority každého z nás patrí poskytovanie služieb a poradenstva na najvyššej úrovni. Realitný maklér je človek, na ktorého sa môžete spoľahnúť, že sa o vás postará, poradí a pomôže vám - či už ste na strane predávajúceho alebo kupujúceho.

Dobrý maklér vám pomôže zorientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami, v cenových reláciách a v neposlednom rade vybaví aj všetky úkony potrebné pre úspešný prevod alebo prenájom za vás.

Ak komunikujete s naozaj dobrým a skúseným maklérom, nemusíte sa báť toho, že by nemal prehľad o danej lokalite a cenách, za ktoré sa nehnuteľnosti nielen ponúkajú, ale čo je podstatnejšie, za ktorú sa reálne aj predajú, prípadne prenajmú.

O skúsenostiach a profesionalite nášho tímu svedčí množstvo úspešne uzatvorených obchodov a len spätná väzba a spokojní klienti nás posúvajú vpred. Dobre vieme, že zlá reklama sa šíri dvakrát rýchlejšie ako tá dobrá, preto je naším cieľom hlavne maximálna spokojnosť klienta.

Teší nás ak sa k nám klienti vracajú a šíria pozitívne referencie aj medzi svojimi známymi.

Preto neváhajte a využite aj vy naše služby poskytované skúsenými maklérmi.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.