Realitná kancelária ELITEREAL poskytuje komplexné služby v oblasti realít - sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností : bytov, domov, pozemkov, administratívnych a iných komerčných priestorov, rekreačných objektov, developerských a investičných projektov.

I napriek tomu, že ELITEREAL na realitnom trhu pôsobí len od roku 2013, máme za sebou mnoho úspešne sprostredkovaných predajov aj prenájmov. V našom portfóliu nájdete nehnuteľnosti nielen v Bratislave, ale realitám sa venujeme celoplošne na Slovensku aj v zahraničí - v Chorvátsku, Maďarsku a Rakúsku.

Naším hlavným cieľom je vaša maximálna spokojnosť a bezpečnosť s prihliadnutím na diskrétnosť zrealizovaných transakcií, a preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne od začiatku až do konca zrealizovania celého obchodu.

Predaj a kúpa nehnuteľností sú záležitosťou, ktorej sa väčšinou každý venuje iba niekoľkokrát v živote. Z toho dôvodu je dobré obrátiť sa na odborníkov, ktorí vám poradia a pomôžu nakoľko si to vyžaduje profesionálny prístup, serióznosť, spoľahlivosť a dôveru. Náš tím vás touto cestou bude rád sprevádzať.

                                                                     Tešíme sa na spoluprácu s Vami.