0948 070 050

ELITEREAL je dynamická spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností. Máme za sebou mnoho úspešne sprostredkovaných predajov a prenájmov. V našom portfóliu nájdete nehnuteľnosti nielen v Bratislave a Košiciach, ale aj na celom Slovensku ako aj v zahraničí – v Chorvátsku, Maďarsku a Rakúsku.

Náš skúsení tím odborníkov tvoria nielen vyškolení makléri, ale aj profesionáli z iných oblastí ako fotograf, právnik, architekt, geodet alebo hypotekárny poradca. Kvalitné služby v kombinácii s individuálnym prístupom nás robia jedinečnými. Našim hlavným cieľom je uspokojiť našich klientov a preto hľadáme nové riešenia a možnosti, ako čo najlepšie zrealizovať obchod.

Sme si vedomí, že predaj a kúpa nehnuteľností je vážny krok v živote človeka a preto k nemu pristupujeme maximálne zodpovedne. Chceme, aby kúpa alebo predaj nehnuteľnosti boli príjemným zážitkom a preto sa usilujeme sa o spokojnosť nášho klienta počas celého procesu.ELITEREAL s. r. o.

Realitná únia SR

Predaj a kúpa nehnuteľností sú záležitosťou, ktorej sa väčšinou venujeme iba niekoľkokrát v živote. Z toho dôvodu je dobré obrátiť sa na odborníkov, ktorí vám poradia a pomôžu nakoľko si to vyžaduje profesionálny prístup, serióznosť, spoľahlivosť a dôveru.
Náš tím vás touto cestou bude rád sprevádzať.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.