0948 070 050

Plánujete si kúpiť nehnuteľnosť?


Radi Vás oboznámime so situáciou na realitnom trhu, predstavíme vám našu internú databázu, alebo sa vám bude venovať osobný maklér v úlohe agenta kupujúceho, ktorý vám pomôže nájsť nehnuteľnosti zodpovedajúce vašim požiadavkám


Úlohou agenta kupujúceho je zastupovať a hájiť vaše záujmy a potreby.
Agent vám poskytne odbornú asistenciu počas celého priebehu kúpy – počnúc hľadaním vhodnej nehnuteľnosti, cez zabezpečenie zmlúv až po odovzdanie nehnuteľnosti.


Prioritou agenta je:  • analyzovať vaše potreby a nastaviť kritéria pre hľadanie

  • vie čo konkrétne hľadáte a za koľko peňazí

  • nájsť vám vašu vysnívanú nehnuteľnosť presne podľa vašich predstáv a požiadaviek

  • ušetriť vám čas vyhľadávaním nehnuteľností

  • zastupovať vaše záujmy a potreby

  • absolvovať ohliadky vybraných nehnuteľností (aj bez vašej prítomnosti)

  • poskytnúť vám odborný pohľad na danú nehnuteľnosť, poukázať na výhody, ale aj nedostatky

  • vyjednať pre vás lepšiu cenu a ušetriť peniaze

  • preveriť právny a technický stav vybranej nehnuteľnostiOkrem tohto realitného poradenstva je vám agent nápomocný aj pri komunikácií s bankou a hypotekárnym špecialistom.

ELITEREAL s. r. o.

Realitná únia SR

Predaj a kúpa nehnuteľností sú záležitosťou, ktorej sa väčšinou venujeme iba niekoľkokrát v živote. Z toho dôvodu je dobré obrátiť sa na odborníkov, ktorí vám poradia a pomôžu nakoľko si to vyžaduje profesionálny prístup, serióznosť, spoľahlivosť a dôveru.
Náš tím vás touto cestou bude rád sprevádzať.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.