0948 070 050

Ak ste v procese hľadania nového bývania a rozhodli ste sa pre prenájom, určite sa vám stalo, že fotky neraz neodrážali reálny stav a museli ste absolvovať množstvo zbytočných obhliadok.


Aby ste sa podobným sklamaniam vyhli ponúkame vám naše služby.


Radi Vás oboznámime s aktuálnou situáciou na realitnom trhu a predstavíme vám našu databázu nehnuteľností.


Ak ste z tých, korí sú časovo zaneprázdnení a nemajú čas na to, aby každý deň niekoľko hodín trávili hľadaním po internete vhodné nehnuteľnosti – ponúkame vám službu - agenta hľadajúceho.


Agent hľadajúceho vám individuálne bude pomáhať v hľadaní nehnuteľnosti zodpovedajúcej vašim potrebám a požiadavkám.


Hlavnou prioritou vášho agenta je:  • analyzovať vaše potreby a nastaviť kritéria pre hľadanie

  • vie čo konkrétne hľadáte, v akej lokalite a za koľko peňazí

  • nájsť vám nehnuteľnosť presne podľa vašich predstáv a požiadaviek

  • zastupovať a hájiť vaše záujmy a potreby

  • ušetriť vám čas vyhľadávaním nehnuteľností

  • absolvovať ohliadky vybraných nehnuteľností (aj bez vašej prítomnosti)

  • eliminovať zbytočné obhliadky

  • poskytnúť vám odborný pohľad na danú nehnuteľnosť, ako aj poukázať na nedostatky a výhody


Vieme, že hľadanie nového domova je neraz zdĺhavý a náročný proces. Budeme radi, ak vám na tejto ceste môžeme byť nápomocný.


ELITEREAL s. r. o.

Realitná únia SR

Predaj a kúpa nehnuteľností sú záležitosťou, ktorej sa väčšinou venujeme iba niekoľkokrát v živote. Z toho dôvodu je dobré obrátiť sa na odborníkov, ktorí vám poradia a pomôžu nakoľko si to vyžaduje profesionálny prístup, serióznosť, spoľahlivosť a dôveru.
Náš tím vás touto cestou bude rád sprevádzať.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.